Buďte IN s informacemi od BT

Na leden jsme připravili řadu školení s aktuálními tématy. Vypíchnout chceme např. nová školení na podnikatelská pojištění nebo obchodní příležitosti, ale i školení na penze a DIP.

Galerie produktů

Hypotéky – 15. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Životní pojištění – 29. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Rádi byste našli zajímavý přehled novinek od našich produktových partnerů? Tuto možnost Vám přináší školení Galerie produktů. Dozvíte se novinky a další důležité informace od několika produktových partnerů v jeden den a ušetříte tak mnoho času.

BT Život

Termín 16. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Rychlý přehled práce v BT Život získáte od Marka Seidla. Marek Vám ukáže porovnání produktů prvních 6 pojišťoven (ČPP, KB Pojišťovna, NN, Pillow, UNIQA, YOUPLUS) podle kvality krytí jednotlivých rizik (rating EUCS) a ceny; váhu rizik může poradce snadno změnit v závislosti na požadavcích klienta.

BT Komunita Hypotéky

Termín: 17. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Náš specialista Libor Vojta Ostatek pro Váš připravil shrnutí výsledku trhu na financování bydlení, výsledky bank a stavebních spořitelen, trendy i to co můžeme očekávat, že zahýbe s trhem. Nezapomeneme určitě ani na diskusi a Vaše dotazy. 

Příležitosti v Bety 2.0 a jejich využití při práci s kmenem a v obchodních kampaní – Nováčci

Termín: 18. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Školení je určeno pro nováčky, které zajímá, jaké obchodní příležitosti se skrývají ve Vašem kmeni klientů, chtějí s nimi systematicky pracovat, ale nezbývá jim dostatek času na jejich vyhledávání nebo chtějí znát obchodní potenciál a efektivně je využívat ve svém byznysu.

Základy neživotního pojištění 

Dotkneme se všech důležitých témat, a to nejen základních pojmů a legislativy, ale také si řekneme o smyslu a užitku pojištění a o základních rizicích. Vás všechny, kdo chcete vstoupit do světa pojištění, srdečně zveme.

Vozidla 19. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Majetek 24. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

BT Kredit

Termín 22. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Čeká Vás kompletní představení naší hypoteční platformy. Online žádost do Hypoteční banky, modul refinancování, srovnání nabídek, regulační limity a vychytávky pro maximálně efektivní využití aplikace. Dozvíte se, jak na rychlé získání úrokových sazeb, měsíčních splátek a výše základních poplatků od bank s možností individuálních úprav.

BT Komunita – Pojištění

Termín: 23. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Dozvíte se, nejen to, na co si dát pozor při sjednání, ale mnoho dalšího. Samozřejmě nezapomeneme ani na Vaše dotazy, pro které je vyhraněný časový prostor.

Příležitosti v Bety 2.0 a jejich využití při práci s kmenem a v obchodních kampaní – Pokročilí

Termín: 25. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Školení je určeno pro pokročilé, které zajímá, jaké obchodní příležitosti se skrývají ve Vašem kmeni klientů, chtějí s nimi systematicky pracovat, ale nezbývá jim dostatek času na jejich vyhledávání nebo chtějí znát obchodní potenciál a efektivně je využívat ve svém byznysu.

BT Komunita – Investice

Termín: 30. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Seznámíme Vás s makroekonomickým výhledem na rok 2024 a zhodnocením roku 2023. Projdeme si změny v DPS a možnosti nového produktu DIP. Budeme se bavit o strategickém plánování a samozřejmě bude prostor i na Vaše dotazy.

Úvod do podnikatelského pojištění – prezenčně na Broker Trustu

Termín: 30. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Seznámíte se základy pojištění podnikatelů. Upozorníme Vás na základní a související pojistná nebezpečí. Představíme vám jednotlivé produkty, tj. co vše může být pojištěno v rámci podnikatelského pojištění. A budeme se věnovat i produktovým informacím od jednotlivých pojišťoven a Vaším dotazům.

Úvod do podnikatelského pojištění – online

Termín: 30. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Seznámíte se základy pojištění podnikatelů. Upozorníme Vás na základní a související pojistná nebezpečí. Představíme vám jednotlivé produkty, tj. co vše může být pojištěno v rámci podnikatelského pojištění. A budeme se věnovat i produktovým informacím od jednotlivých pojišťoven a Vaším dotazům.

Úspěšná administrativa pro všechny

Termín 31. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE  

Školení je pro všechny, kteří chtějí být v práci efektivní a chtějí se dozvědět, jak úspěšně zvládnout administrativu bez velkého úsilí. Dozvíte se také, jak máte správně vyplnit povinné přílohy, abyste se vyhnuli ohroženkám. A přijde i na téma, jak se nejrychleji dostat ke svým provizím.

Související články

Výnosy

Martin Pleštil: Kdo zaváhá s DIPem, přijde o klienty. Teď je správný čas pustit se do penzí naplno

DIP. DIP. DIP. Tohle téma ovládlo nejen poradenský prostor. Nový dlouhodobý investiční produkt poutá pochopitelně velkou pozornost. „Zajištění na penzi se probírá intenzivně v médiích a klienti na toto téma…

16. 2. 2024 11 minut čtení minut čtení

Výnosy

Trhy preferují vyšší riziko (Videokomentář: Týden 7)

Makroekonomická data přinesla vesměs pozitivní výsledky, nicméně ne natolik překvapivé, aby měla sílu významně pohnout trhy. Pokračoval tak mírný růst a akciové trhy jsou nadále nad historickými maximy. Daří se…

14. 2. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Když klienti nedosáhnou na hypotéku nebo potřebují získat za svou nemovitost férovou částku, pomůže jim MOOY

Na první pohled vypadá název MOOY možná zvláštně, ale když vám řekneme, že výslovnost je [MŮJ], tak budete ohledně smyslu tohoto produktu rázem „doma“. Je to služba, která nabízí v…

9. 2. 2024 8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.