BT Edu Vám pohlídá nejen následné vzdělávání

Na úvodním přehledu ve vzdělávacím portálu nově na první pohled uvidíte seznam svých certifikátů a jak jste na tom s plněním následného vzdělávání. A určitě uvítáte i další vylepšení, které Vám zpříjemní užívání BT Edu.

Dva nové widgety v BT Edu

Ve widgetu Certifikace máte okamžitý přehled o segmentech, kde máte splněnu certifikační zkoušku. Chcete-li vědět, jak jste na tom s plněním dalších požadavků odborné způsobilosti (AML, registrace na ČNB, apod.), stačí se přes tlačítko prokliknout na detail do Bety.

Widget Následné vzdělávání nabízí přehled o plnění následného vzdělávání. Zelená ikona znamená, že máte již splněno. Šedivá ikona říká, že ještě nějaké kurzy chybí a vidíte i termín, do kdy je třeba povinnosti splnit. Oranžová barva pak upozorňuje, že na splnění máte již méně než 3 měsíce. U následného vzdělávání v segmentech dle ČNB je finální datum splnění vždy 31. prosince, u AML je datum vypočteno z posledního odstudování. Widget obsahuje i rychlé prokliky na přehled absolvovaných kurzů a na nabídku dalších kurzů v BT Edu, které můžete využít k splnění následného vzdělávání v daném segmentu.

Další vylepšení BT Edu

Nové widgety nejsou jediné novinky, které Vám usnadní používání vzdělávacího portálu. 

  • Zpřehlednili jsme kartu kurzu, na který jste přihlášeni. Případné studijní materiály tak okamžitě uvidíte.
  • U kurzů, na které jste přihlášeni, se tlačítko Přihlásit změní na tlačítko Studovat.
  • V sekci Moje kurzy budete mít mnohem lepší přehled, a to díky možnosti řadit kurzy podle termínu konání, místa konání, stavu, segmentu, formy, ceny nebo hodnocení.
  • Vylepšili jsme logiku přesouvání kurzů do Archivu v sekci Moje kurzy. Doteď jsme přesouvali kurzy do Archivu vždy na konci roku, což u kurzů zapsaných před koncem roku nebylo vždy žádoucí. Nové nastavení umožní přeřazení do Archivu až podle data odstudování.
  • Týden a den před termínem konání kurzu budeme nově posílat upozornění.

Související články

Výnosy

Páteční obchodování zachránilo trhy (Videokomentář: Týden 23)

V uplynulém týdnu to nejprve vypadalo na korekci, ale pátek vše zachránil a vrátil trhy zpět poblíž výchozím hodnotám z počátku týdne. Dluhopisům se v posledních dnech dařilo o něco…

7. 6. 2024 1 minut čtení minut čtení

Rizika

Pojištění vážných chorob. Ani vyšší věk nebo prodělaná nemoc nemusí znamenat stopku

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný. S tímto výrokem, který je zároveň i názvem filmu Juraje Jakubiska z 90. let, lze těžko nesouhlasit. Životní pojištění vám…

8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Zlatá horečka? V investicích je potřeba se žlutým kovem zachovat chladnou hlavu

Sportovní hodnota zlaté medaile, kterou vyhráli čeští hokejisté, je jen těžko vyčíslitelná. Kdyby byla ale místo křišťálu skutečně celá ze zlata, tak by při svých úctyhodných 250 gramech a dnešních…

30. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.