Akce a školení na květen a červen

BT doporučuje: Galerie produktů – hypotéky, neživot, spotřebitelské úvěry, bytová družstva a SVJ; Základy pojištění – život, majetek, auta; BT Komunity – auta, hypotéky, BT Kredit, Vstupní seminář, Úspěšná administrativa, Jak na obchodní příležitosti

Příležitosti v BETY 2 a jejich využití při práci s kmenem a v obchodních kampaní

Termín: 8. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE
Zajímá Vás, jaké obchodní příležitosti se skrývají ve Vašem kmenu klientů? Chtěli byste s nimi systematicky pracovat, ale nezbývá Vám dostatek času na jejich vyhledávání? Chcete znát jejich obchodní potenciál a efektivně je využívat ve svém byznysu? Rádi Vám pomůžeme a v rámci tohoto školení Vám představíme, jak vyhledáváme příležitosti v Broker Trustu a jak toho můžete využít v novém prostředí BeTy 2.

Galerie produktů 

Na školení Vám najednou představí své produkty a novinky hned několik produktových partnerů. Ušetříte tak mnoho času. Školení je jako vždy online. Těšit se můžete na zajímavé hosty, které se dozvíte v detailu kurzu. Do diáře si nyní můžete poznačit následující termíny.

Galerie produktů – Spotřebitelské úvěry
Termín: 7. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE

Galerie produktů – Bytová družstva a SVJ 
Termín: 15. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE

Vstupní seminář 

Termín: 15. a  16. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE
Vítejte v Broker Trustu! Hned na začátek pro Vás máme Vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv, představíme Vám, proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v oblastech produktů, finančních institucí a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany.

Úspěšná administrativa a vyplňování povinných příloh

Termín 27. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE
Školení je pro všechny ty, kdo chtějí být v práci efektivní a chtějí se dozvědět, jak úspěšně zvládnout administrativu bez velkého úsilí. Dozvíte se mnoho užitečných informací přímo ze zdroje, jelikož se Vám bude věnovat specialista z podpory partnerů, který je denně v kontaktu s poradci. Seznámí Vás s odpověďmi na nejčastější dotazy. Dozvíte se také, jak máte správně vyplnit povinné přílohy, abyste se vyhnuli ohroženkám. A přijde i na téma, jak se nejrychleji dostat ke svým provizím

BT Kredit

Termín: 26. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE
Kompletní představení naší hypoteční platformy. Online žádost do Hypoteční banky, modul refinancování, srovnání nabídek,regulační limity a vychytávky pro maximálně efektivní využití aplikace. To vše, a ještě mnohem se dozvíte na tomto školení. 

Základy pojištění alias „Kuchařka pojištění“

V našich několika školení pro pojišťovací nováčky se dotkneme všech důležitých témat, a to nejen základních pojmů a legislativy, ale také si řekneme o smyslu a užitku pojištění a o základních rizicích. Pro dobrý start nesmí chybět ani seznámení s kalkulačkou pojistných částek, postupů v BeTy, srovnávačů či jak pracovat v kalkulačkách produktových partnerů. Vás všechny, kdo chcete vstoupit do světa pojištění, srdečně zveme.

Základy v oblasti životního pojištění
Termín: 1. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE

Základy v oblasti pojištění majetek
Termín: 13. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE

Základy v oblasti pojištění vozidel
Termín: 20. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE

BT Komunita – Pojištění „Vozidla – pojištění GAP a asistenční služby“

Termín: 21. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE
Při setkání Váš čeká téma Vozidla a budeme se věnovat tématu připojištění na novou cenu GAP a asistenční služby. Dozvíte se jaká hodnota vozidla se zadává do pojistné hodnoty u havarijního pojištění a jaká pro cenu GAP (slevy na faktuře apod.) A představíme Vám asistenční služby podrobně – jak je odtah v zahraničí, posouzení opravitelnosti vozidla apod.

BT Komunita – Hypotéky

Termín: 20. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE
Hypoteční expert Libor Ostatek s Vámi rozebere vše o financováním bydlení. Na setkání se dotkneme nejpalčivějších témat v této oblasti. Samozřejmostí je i vymezený čas pro Vaše dotazy, poznatky a připomínky.

BT Komunita – Investice

Termín: 14. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE.
Pokud jste v oblasti investic noví (ale nejen ti) pak je tato komunita přesně pro Vás. Čeká Vás zajímavý program a též vyhrazený prostor i na Vaše dotazy (můžete je předem poslat na marketa.buryanova@brokertrust.cz). Webinářem Vás opět provedou zkušení investiční specialisté Martin Večerka, Ing. Pavel Beneš a Ing. Michal Stupavský.

Na co se můžete těšit?  

  • Úvod s Alicí Tomanovou 
  • Conseq – Makroekonomický přehled a vývoj ekonomik (Michal Stupavský)
  • Druhá schůzka s klientem (Pavel Beneš a Martin Večerka) 
  • Aktuální příležitosti na trhu, naše doporučení a jak je sjednat? 

BT Komunita – Poradenství „Příležitosti v BeTy 2.0 – pohled poradce i manažera“ 

Termín: 15. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE
Seznámíte s aktuálním vývojem– PŘÍLEŽITOSTÍ v Bety 2.0, která usnadňují předávání a zpracovávání obchodních příležitostí ve Vašem klientském kmeni. Uvidíte, jak řídit příležitosti ve svém týmu a delegovat jednotlivé klienty na Vaše poradce. Získáte doporučení, jak můžete s klienty dále pracovat a plně tak využít obchodní potenciál.

Čemu se budeme věnovat?

  • Představení nového prostředí v Bety 2 – Příležitosti pro poradce i manažery
  • Přehled kampaní, seznam příležitostí
  • Proces zpracování Příležitosti
  • Proces řízení příležitostí, delegování a předávání 
  • Prostor pro diskuzi a Vaše dotazy

Související články

Poradenství, Výnosy

ByrFin: Penze jsou i díky DIPu na vzestupu. Klíčovou výhodou je nástroj BT Penze

Finance a reality pod jednou střechou. To je heslo opavské společnosti ByrFin Group. Kdyby finanční produkty tvořily dům, tak penze tady najdeme přímo v základech. A jejich důležitost poroste. „V…

21. 2. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Přijde korekce? (Videokomentář: Týden 8)

Ohlášená čísla o inflaci ve Spojených státech mírně zaostala za očekáváním, což nenahrálo brzkému snížení úrokových sazeb. Po dlouhé době tak skončil trh týdenní obchodování níže, než jej započal. Ceny…

1 minut čtení minut čtení

Výnosy

Martin Pleštil: Kdo zaváhá s DIPem, přijde o klienty. Teď je správný čas pustit se do penzí naplno

DIP. DIP. DIP. Tohle téma ovládlo nejen poradenský prostor. Nový dlouhodobý investiční produkt poutá pochopitelně velkou pozornost. „Zajištění na penzi se probírá intenzivně v médiích a klienti na toto téma…

16. 2. 2024 11 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.