Akce a školení na květen a červen

BT doporučuje: Galerie produktů – hypotéky, neživot, spotřebitelské úvěry, bytová družstva a SVJ; Základy pojištění – život, majetek, auta; BT Komunity – auta, hypotéky, BT Kredit, Vstupní seminář, Úspěšná administrativa, Jak na obchodní příležitosti

Příležitosti v BETY 2 a jejich využití při práci s kmenem a v obchodních kampaní

Termín: 8. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE
Zajímá Vás, jaké obchodní příležitosti se skrývají ve Vašem kmenu klientů? Chtěli byste s nimi systematicky pracovat, ale nezbývá Vám dostatek času na jejich vyhledávání? Chcete znát jejich obchodní potenciál a efektivně je využívat ve svém byznysu? Rádi Vám pomůžeme a v rámci tohoto školení Vám představíme, jak vyhledáváme příležitosti v Broker Trustu a jak toho můžete využít v novém prostředí BeTy 2.

Galerie produktů 

Na školení Vám najednou představí své produkty a novinky hned několik produktových partnerů. Ušetříte tak mnoho času. Školení je jako vždy online. Těšit se můžete na zajímavé hosty, které se dozvíte v detailu kurzu. Do diáře si nyní můžete poznačit následující termíny.

Galerie produktů – Spotřebitelské úvěry
Termín: 7. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE

Galerie produktů – Bytová družstva a SVJ 
Termín: 15. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE

Vstupní seminář 

Termín: 15. a  16. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE
Vítejte v Broker Trustu! Hned na začátek pro Vás máme Vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv, představíme Vám, proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v oblastech produktů, finančních institucí a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany.

Úspěšná administrativa a vyplňování povinných příloh

Termín 27. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE
Školení je pro všechny ty, kdo chtějí být v práci efektivní a chtějí se dozvědět, jak úspěšně zvládnout administrativu bez velkého úsilí. Dozvíte se mnoho užitečných informací přímo ze zdroje, jelikož se Vám bude věnovat specialista z podpory partnerů, který je denně v kontaktu s poradci. Seznámí Vás s odpověďmi na nejčastější dotazy. Dozvíte se také, jak máte správně vyplnit povinné přílohy, abyste se vyhnuli ohroženkám. A přijde i na téma, jak se nejrychleji dostat ke svým provizím

BT Kredit

Termín: 26. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE
Kompletní představení naší hypoteční platformy. Online žádost do Hypoteční banky, modul refinancování, srovnání nabídek,regulační limity a vychytávky pro maximálně efektivní využití aplikace. To vše, a ještě mnohem se dozvíte na tomto školení. 

Základy pojištění alias „Kuchařka pojištění“

V našich několika školení pro pojišťovací nováčky se dotkneme všech důležitých témat, a to nejen základních pojmů a legislativy, ale také si řekneme o smyslu a užitku pojištění a o základních rizicích. Pro dobrý start nesmí chybět ani seznámení s kalkulačkou pojistných částek, postupů v BeTy, srovnávačů či jak pracovat v kalkulačkách produktových partnerů. Vás všechny, kdo chcete vstoupit do světa pojištění, srdečně zveme.

Základy v oblasti životního pojištění
Termín: 1. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE

Základy v oblasti pojištění majetek
Termín: 13. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE

Základy v oblasti pojištění vozidel
Termín: 20. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE

BT Komunita – Pojištění „Vozidla – pojištění GAP a asistenční služby“

Termín: 21. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE
Při setkání Váš čeká téma Vozidla a budeme se věnovat tématu připojištění na novou cenu GAP a asistenční služby. Dozvíte se jaká hodnota vozidla se zadává do pojistné hodnoty u havarijního pojištění a jaká pro cenu GAP (slevy na faktuře apod.) A představíme Vám asistenční služby podrobně – jak je odtah v zahraničí, posouzení opravitelnosti vozidla apod.

BT Komunita – Hypotéky

Termín: 20. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE
Hypoteční expert Libor Ostatek s Vámi rozebere vše o financováním bydlení. Na setkání se dotkneme nejpalčivějších témat v této oblasti. Samozřejmostí je i vymezený čas pro Vaše dotazy, poznatky a připomínky.

BT Komunita – Investice

Termín: 14. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE.
Pokud jste v oblasti investic noví (ale nejen ti) pak je tato komunita přesně pro Vás. Čeká Vás zajímavý program a též vyhrazený prostor i na Vaše dotazy (můžete je předem poslat na marketa.buryanova@brokertrust.cz). Webinářem Vás opět provedou zkušení investiční specialisté Martin Večerka, Ing. Pavel Beneš a Ing. Michal Stupavský.

Na co se můžete těšit?  

  • Úvod s Alicí Tomanovou 
  • Conseq – Makroekonomický přehled a vývoj ekonomik (Michal Stupavský)
  • Druhá schůzka s klientem (Pavel Beneš a Martin Večerka) 
  • Aktuální příležitosti na trhu, naše doporučení a jak je sjednat? 

BT Komunita – Poradenství „Příležitosti v BeTy 2.0 – pohled poradce i manažera“ 

Termín: 15. 6. 2023 – přihlásíte se ZDE
Seznámíte s aktuálním vývojem– PŘÍLEŽITOSTÍ v Bety 2.0, která usnadňují předávání a zpracovávání obchodních příležitostí ve Vašem klientském kmeni. Uvidíte, jak řídit příležitosti ve svém týmu a delegovat jednotlivé klienty na Vaše poradce. Získáte doporučení, jak můžete s klienty dále pracovat a plně tak využít obchodní potenciál.

Čemu se budeme věnovat?

  • Představení nového prostředí v Bety 2 – Příležitosti pro poradce i manažery
  • Přehled kampaní, seznam příležitostí
  • Proces zpracování Příležitosti
  • Proces řízení příležitostí, delegování a předávání 
  • Prostor pro diskuzi a Vaše dotazy

Související články

Výnosy

Inflace dopadla slušně, akcie pokračují v růstu (Videokomentář: Týden 21)

Data o spotřebitelských cenách ve Spojených státech byla lepší, než se čekalo, a tak jsou trhy opět o něco optimističtější ohledně dalšího snižování úrokových sazeb. To poslalo S&P 500 na…

22. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Hypotéky ožívají. Vzít si úvěr na bydlení nyní, nebo ještě čekat?

Hypoteční trh znatelně ožívá. Banky v dubnu poskytly hypoteční úvěry za téměř 22 miliard korun, což představuje meziročně o 100 % více a je to i pětinový nárůst oproti březnu…

17. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Akcie opět lámou rekordy (Videokomentář: Týden 20)

Podařená výsledková sezóna poslala hlavní americký akciový index na úroveň historických maxim. Ještě lépe se daří celosvětovému indexu, který je na rekordních hodnotách. Slušně si vedou i dluhopisy. Sentiment je…

15. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.