5x palec nahoru pro BT Invest

Napojili jsme TESLU - smlouvu pro fyzické osoby sjednáte na pár kliků a podepíšete SMS. Přidali platformu kvalifikovaných investorů od Consequ. Upravili dotazník u KK IP. Generování materiálů je rychlejší. A výpočet poplatků FKI přesnější.

Pro všechny, kteří používají investiční platformu BT Invest, máme hned pět dobrých zpráv. Software neustále posouváme dál. 

  1. TESLA online – v prosinci jsme napojili už pátého produktového partnera. Je jím investiční společnost TESLA, jeden z nejstarších nemovitostních fondů v ČR, s nejnižším zadlužením. Smlouvu pro fyzické osoby sjednáte na pár kliků a podpis vyřešíte SMS podpisem. Smlouvu je možné kombinovat i s dalšími již dostupnými smlouvami od jiných společností, jako jsou Conseq, INVESTIKA nebo KK IP a vše pak podepsat jedním SMS podpisem. 
  2. Nová FKI platforma Consequ – od konce minulého týdne můžete sjednávat nové FKI fondy dostupné na nové platformě Consequ. Na platformě jsou dostupné jak FKI z Classic investu, tak zcela nové fondy.
  3. Úprava výpočtu poplatků u fondů kvalifikovaných investorů – nově u FKI na některých platformách uplatňujeme nový způsob výpočtu poplatků, tak aby poplatky odpovídaly poplatkům vyplněných na smlouvě (např. u CODYE nebo AVANTU).
  4. Úprava dotazníku u KK Investment Partners – byla přidána nová otázka do dotazníku na smlouvě, která se týká ESG parametrů investice.
  5. Rychlejší generování většího počtu materiálů

Související články

Výnosy

Rok 2022 jako investiční anomálie za 150 let. Co si z toho odnést?

Co mají společného roky 1941, 1969 a 2022? Za více jak 150 let pouze v těchto třech letech došlo k tomu, že v rámci světově největšího amerického trhu byly záporné…

3. 2. 2023 4 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Leden nepřinesl zlom ve vývoji sazeb hypoték. Co bude dál? (analýza Golem)

V lednu nabídkové sazby dál prakticky stagnují. V uplynulém měsíci měnila sazby pouze Oberbank, snižovala sazby Raiffeisenbank a oběma směry – nejprve nahoru a v závěru měsíce o 0,2 -…

1. 2. 2023 2 minut čtení minut čtení

Výnosy

Kam se pohnou trhy (Videokomentář: Týden 5)

Máme za sebou relativně optimistický týden, ale klíčová čísla nás čekají v nejbližších dnech. Jak hodnotí na základě dat aktuální tržní sentiment náš investiční analytik Václav Pech?

1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.