5x palec nahoru pro BT Invest

Napojili jsme TESLU - smlouvu pro fyzické osoby sjednáte na pár kliků a podepíšete SMS. Přidali platformu kvalifikovaných investorů od Consequ. Upravili dotazník u KK IP. Generování materiálů je rychlejší. A výpočet poplatků FKI přesnější.

Pro všechny, kteří používají investiční platformu BT Invest, máme hned pět dobrých zpráv. Software neustále posouváme dál. 

  1. TESLA online – v prosinci jsme napojili už pátého produktového partnera. Je jím investiční společnost TESLA, jeden z nejstarších nemovitostních fondů v ČR, s nejnižším zadlužením. Smlouvu pro fyzické osoby sjednáte na pár kliků a podpis vyřešíte SMS podpisem. Smlouvu je možné kombinovat i s dalšími již dostupnými smlouvami od jiných společností, jako jsou Conseq, INVESTIKA nebo KK IP a vše pak podepsat jedním SMS podpisem. 
  2. Nová FKI platforma Consequ – od konce minulého týdne můžete sjednávat nové FKI fondy dostupné na nové platformě Consequ. Na platformě jsou dostupné jak FKI z Classic investu, tak zcela nové fondy.
  3. Úprava výpočtu poplatků u fondů kvalifikovaných investorů – nově u FKI na některých platformách uplatňujeme nový způsob výpočtu poplatků, tak aby poplatky odpovídaly poplatkům vyplněných na smlouvě (např. u CODYE nebo AVANTU).
  4. Úprava dotazníku u KK Investment Partners – byla přidána nová otázka do dotazníku na smlouvě, která se týká ESG parametrů investice.
  5. Rychlejší generování většího počtu materiálů

Související články

Výnosy

Inflace dopadla slušně, akcie pokračují v růstu (Videokomentář: Týden 21)

Data o spotřebitelských cenách ve Spojených státech byla lepší, než se čekalo, a tak jsou trhy opět o něco optimističtější ohledně dalšího snižování úrokových sazeb. To poslalo S&P 500 na…

22. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Hypotéky ožívají. Vzít si úvěr na bydlení nyní, nebo ještě čekat?

Hypoteční trh znatelně ožívá. Banky v dubnu poskytly hypoteční úvěry za téměř 22 miliard korun, což představuje meziročně o 100 % více a je to i pětinový nárůst oproti březnu…

17. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Akcie opět lámou rekordy (Videokomentář: Týden 20)

Podařená výsledková sezóna poslala hlavní americký akciový index na úroveň historických maxim. Ještě lépe se daří celosvětovému indexu, který je na rekordních hodnotách. Slušně si vedou i dluhopisy. Sentiment je…

15. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.