5x palec nahoru pro BT Invest

Napojili jsme TESLU - smlouvu pro fyzické osoby sjednáte na pár kliků a podepíšete SMS. Přidali platformu kvalifikovaných investorů od Consequ. Upravili dotazník u KK IP. Generování materiálů je rychlejší. A výpočet poplatků FKI přesnější.

Pro všechny, kteří používají investiční platformu BT Invest, máme hned pět dobrých zpráv. Software neustále posouváme dál. 

  1. TESLA online – v prosinci jsme napojili už pátého produktového partnera. Je jím investiční společnost TESLA, jeden z nejstarších nemovitostních fondů v ČR, s nejnižším zadlužením. Smlouvu pro fyzické osoby sjednáte na pár kliků a podpis vyřešíte SMS podpisem. Smlouvu je možné kombinovat i s dalšími již dostupnými smlouvami od jiných společností, jako jsou Conseq, INVESTIKA nebo KK IP a vše pak podepsat jedním SMS podpisem. 
  2. Nová FKI platforma Consequ – od konce minulého týdne můžete sjednávat nové FKI fondy dostupné na nové platformě Consequ. Na platformě jsou dostupné jak FKI z Classic investu, tak zcela nové fondy.
  3. Úprava výpočtu poplatků u fondů kvalifikovaných investorů – nově u FKI na některých platformách uplatňujeme nový způsob výpočtu poplatků, tak aby poplatky odpovídaly poplatkům vyplněných na smlouvě (např. u CODYE nebo AVANTU).
  4. Úprava dotazníku u KK Investment Partners – byla přidána nová otázka do dotazníku na smlouvě, která se týká ESG parametrů investice.
  5. Rychlejší generování většího počtu materiálů

Související články

Výnosy

Spoření na penzi přehledně. Co nás s největší pravděpodobností čeká v roce 2024

Poslanci schválili změny, které se dotýkají spoření na penzi a mají zavést hned několik zásadních novinek. Spořit si na důchod by mělo být atraktivnější, státem více podporované, ale zároveň za…

30. 11. 2023 7 minut čtení minut čtení

Rizika

Novinky v povinném ručení nabraly zpoždění. Co nás čeká v příštím roce na silnicích?

Původně na Vánoce, nyní nejdříve až v prvním čtvrtletí příštího roku začnou platit novinky v povinném ručení, které zvyšují například minimální povinné limity. Záleží, kdy bude zákon definitivně schválen. Co…

6 minut čtení minut čtení

Výnosy

FED nepotěšil trhy (Videokomentář: Týden 47)

Opatrnost centrálních bankéřů ohledně brzkého snižování úrokových sazeb mírně ochladila optimismus investorů. Trh tak po několikatýdenním růstu zamířil spíše do strany a mohl by i mírně korigovat. Dluhopisům se po…

28. 11. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.