3x důležité upozornění ke vzdělávání

Vybrali jsme 3 témata, která by Vám v oblasti vzdělávání neměla uniknout: jak na správné a výhodné následné vzdělávání, překvapení na penzijní Galerii produktů a bezplatný webinář o Seduo.cz.

3x důležité upozornění ke vzdělávání

Máme pro Vás překvapení v penzijní Galerii produktů! 

Na konci listopadu náš čeká v rámci Galerie produktů zajímavý přehled novinek z oblasti Penzí. Dozvíte se novinky a další důležité informace od několika produktových partnerů v jeden den a ušetříte tak mnoho času. Jako vždy se můžete těšit na zajímavé hosty – Allianz, ČSOB PS, KB PS, Conseq, GPS, PS ČS, UNIQA PS. 

Tentokrát pro Vás máme ale připraveno jedno překvapení – v závěru školení chceme představit nový nástroj, který Vám pomůže u klientů se sjednáním Doplňkového Penzijního Spoření. Poradí Vám jak s metodikou, tak i s výběrem, té pro klienta, nejvýhodnější penzijní společnosti, tak i s výběrem nejvhodnějšího účastnického fondu/ investiční strategie. Nástroj Vám představí Blanka Nováková z TrefData.

Online vzdělávání se Seduo.cz

Když přijde řeč na vzdělávání, často od Vás slyšíme, že bojujete s časem. Máme pro Vás cestu k rozvoji, která Vám usnadní možnost studovat – a to studium online na vzdělávacím portále Seduo.cz. Sice je Seduo.cz na trhu dlouho a nabízí roční licenci ke zhruba k více než 360 odborným i soft skills videokurzům, přesto je tu možná někdo, kdo Seduo.cz nezná a napadá ho spousta otázek jako třeba – Jak to vlastně všechno funguje? Jsou tam témata, která mě zajímají? Jak často se mi kurzy budou měnit? Můžu studovat offline, nebo musím být pokaždé připojen k internetu? Je nějaká vymezená doba, kdy mohu/musím studovat? Mohu se ke kurzům vracet a pouštět si je vícekrát?

O studiu na portále a jeho veškeré možnosti se můžete dozvědět přímo od specialisty z portálu Seduo.cz, který Vám na bezplatném webináři všechny otázky zodpoví.

V případě zájmu se můžete přihlásit: 

Co všechno nabízí vzdělávací portál Seduo.cz – 13. 11. 2023

Co všechno nabízí vzdělávací portál Seduo.cz – 15. 11. 2023

Povinné vzdělávání v oblasti úvěrů a investic

Jak jsme Vás již informovali, ze zákona o spotřebitelském úvěru a ze zákona o podnikání na kapitálových trzích pro vázané zástupce vyplývá povinnost trvalého udržování odborných znalostí a dovedností. Splnění této povinnosti lze prokázat předložením certifikátu o absolvování kurzu zakončeného testem. Kurz následného vzdělávání v oblasti spotřebitelských úvěrů a investic musí být organizován akreditovanou osobu.   

Ve snaze Vám co nejvíce zpřístupnit a zjednodušit splnění povinnosti následného vzdělávání jsme pro Vás připravili bezplatné kurzy pro oblast investic a úvěrů

Kurz následného vzdělávání na investice najdete ZDE. 

Kurz následného vzdělávání na úvěry najdete ZDE

Jaké to má výhody?

  • Jedná se o kurz připravený akreditovanou osobou.
  • Jeho absolvování bude automaticky zaevidováno v BT.
  • Kurz je pro Vás zdarma.

Certifikát můžete samozřejmě získat i individuálně absolvováním od jiných akreditovaných společností. Certifikát získaný od jiných dodavatelů, prosím, nezapomeňte nahrát do BT Edu, aby Vám byl certifikát zaevidovaný v BT (Postup je jednoduchý, stačí jen tři kroky – podívejte se ZDE).

Důležité upozornění: Certifikáty o absolvování následného vzdělávání v oblasti úvěrů a investic od neakreditovaných společností nebudou BT akceptovány. 

Splnění povinného vzdělávání u pojištění

Pojištění má striktní pravidla. Je třeba „odstudovat“ 15 hodin a další podmínkou je, že školení mohou poskytovat pouze a jen akreditované společnosti. Na tyto kurzy můžete získat slevu – info o nabízených cenách najdete ZDE. Po rozkliknutí vybrané společnosti se dostanete na detail, kde jsou uvedeny ceny, popř. postup pro získání slevy. 

Související články

Úvěrování

Jako eso v rukávu. Sjednat si hypotéku za výhodnějších podmínek pro předčasné splacení do konce srpna ještě stihnete

Už jen měsíc a půl mají do konce srpna ti, kteří chtějí sjednat hypotéku za podmínek, které jsou výrazně mírnější v případě předčasného splacení, což se týká i refinancování úvěru…

18. 7. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Inflační data potěšila (Videokomentář: Týden 29)

Data o inflaci dopadla v Americe o něco lépe, než se čekalo. Pozitivní zpráva poslala trhy na nové rekordy. I pohled na dluhopisové trhy je optimistický, a tak snad jen…

16. 7. 2024 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství

2023: Obrat Broker Trustu vzrostl a přesáhl 2,7 miliardy. Tahounem byly investice a pojištění

Loňský rok je dávno za námi, a přestože pro nás byl velmi úspěšný, v Broker Trustu se raději díváme dopředu než do minulosti. Už brzy proto naše partnery seznámíme s…

11. 7. 2024 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306