3x důležité upozornění ke vzdělávání

Vybrali jsme 3 témata, která by Vám v oblasti vzdělávání neměla uniknout: jak na správné a výhodné následné vzdělávání, překvapení na penzijní Galerii produktů a bezplatný webinář o Seduo.cz.

3x důležité upozornění ke vzdělávání

Máme pro Vás překvapení v penzijní Galerii produktů! 

Na konci listopadu náš čeká v rámci Galerie produktů zajímavý přehled novinek z oblasti Penzí. Dozvíte se novinky a další důležité informace od několika produktových partnerů v jeden den a ušetříte tak mnoho času. Jako vždy se můžete těšit na zajímavé hosty – Allianz, ČSOB PS, KB PS, Conseq, GPS, PS ČS, UNIQA PS. 

Tentokrát pro Vás máme ale připraveno jedno překvapení – v závěru školení chceme představit nový nástroj, který Vám pomůže u klientů se sjednáním Doplňkového Penzijního Spoření. Poradí Vám jak s metodikou, tak i s výběrem, té pro klienta, nejvýhodnější penzijní společnosti, tak i s výběrem nejvhodnějšího účastnického fondu/ investiční strategie. Nástroj Vám představí Blanka Nováková z TrefData.

Online vzdělávání se Seduo.cz

Když přijde řeč na vzdělávání, často od Vás slyšíme, že bojujete s časem. Máme pro Vás cestu k rozvoji, která Vám usnadní možnost studovat – a to studium online na vzdělávacím portále Seduo.cz. Sice je Seduo.cz na trhu dlouho a nabízí roční licenci ke zhruba k více než 360 odborným i soft skills videokurzům, přesto je tu možná někdo, kdo Seduo.cz nezná a napadá ho spousta otázek jako třeba – Jak to vlastně všechno funguje? Jsou tam témata, která mě zajímají? Jak často se mi kurzy budou měnit? Můžu studovat offline, nebo musím být pokaždé připojen k internetu? Je nějaká vymezená doba, kdy mohu/musím studovat? Mohu se ke kurzům vracet a pouštět si je vícekrát?

O studiu na portále a jeho veškeré možnosti se můžete dozvědět přímo od specialisty z portálu Seduo.cz, který Vám na bezplatném webináři všechny otázky zodpoví.

V případě zájmu se můžete přihlásit: 

Co všechno nabízí vzdělávací portál Seduo.cz – 13. 11. 2023

Co všechno nabízí vzdělávací portál Seduo.cz – 15. 11. 2023

Povinné vzdělávání v oblasti úvěrů a investic

Jak jsme Vás již informovali, ze zákona o spotřebitelském úvěru a ze zákona o podnikání na kapitálových trzích pro vázané zástupce vyplývá povinnost trvalého udržování odborných znalostí a dovedností. Splnění této povinnosti lze prokázat předložením certifikátu o absolvování kurzu zakončeného testem. Kurz následného vzdělávání v oblasti spotřebitelských úvěrů a investic musí být organizován akreditovanou osobu.   

Ve snaze Vám co nejvíce zpřístupnit a zjednodušit splnění povinnosti následného vzdělávání jsme pro Vás připravili bezplatné kurzy pro oblast investic a úvěrů

Kurz následného vzdělávání na investice najdete ZDE. 

Kurz následného vzdělávání na úvěry najdete ZDE

Jaké to má výhody?

  • Jedná se o kurz připravený akreditovanou osobou.
  • Jeho absolvování bude automaticky zaevidováno v BT.
  • Kurz je pro Vás zdarma.

Certifikát můžete samozřejmě získat i individuálně absolvováním od jiných akreditovaných společností. Certifikát získaný od jiných dodavatelů, prosím, nezapomeňte nahrát do BT Edu, aby Vám byl certifikát zaevidovaný v BT (Postup je jednoduchý, stačí jen tři kroky – podívejte se ZDE).

Důležité upozornění: Certifikáty o absolvování následného vzdělávání v oblasti úvěrů a investic od neakreditovaných společností nebudou BT akceptovány. 

Splnění povinného vzdělávání u pojištění

Pojištění má striktní pravidla. Je třeba „odstudovat“ 15 hodin a další podmínkou je, že školení mohou poskytovat pouze a jen akreditované společnosti. Na tyto kurzy můžete získat slevu – info o nabízených cenách najdete ZDE. Po rozkliknutí vybrané společnosti se dostanete na detail, kde jsou uvedeny ceny, popř. postup pro získání slevy. 

Související články

Výnosy

Martin Pleštil: Kdo zaváhá s DIPem, přijde o klienty. Teď je správný čas pustit se do penzí naplno

DIP. DIP. DIP. Tohle téma ovládlo nejen poradenský prostor. Nový dlouhodobý investiční produkt poutá pochopitelně velkou pozornost. „Zajištění na penzi se probírá intenzivně v médiích a klienti na toto téma…

16. 2. 2024 11 minut čtení minut čtení

Výnosy

Trhy preferují vyšší riziko (Videokomentář: Týden 7)

Makroekonomická data přinesla vesměs pozitivní výsledky, nicméně ne natolik překvapivé, aby měla sílu významně pohnout trhy. Pokračoval tak mírný růst a akciové trhy jsou nadále nad historickými maximy. Daří se…

14. 2. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Když klienti nedosáhnou na hypotéku nebo potřebují získat za svou nemovitost férovou částku, pomůže jim MOOY

Na první pohled vypadá název MOOY možná zvláštně, ale když vám řekneme, že výslovnost je [MŮJ], tak budete ohledně smyslu tohoto produktu rázem „doma“. Je to služba, která nabízí v…

9. 2. 2024 8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.