3 novinky od Edwarda

1. Podpora Edwarda má nový telefon. 2. Můžete si objednat personifikovanou brožuru. 3. Máte k dispozici šikovnou pomůcku Sedm klíčů k úspěšnému investování.

Přinášíme tři zajímavé novinky týkající se Edwarda – chytré investiční platformy, kterou můžete využít při své práci.

1. Nový kontakt na podporu Edwarda

Byla spuštěna nová linka podpory pro poradce. V případě jakýchkoli dotazů či podnětů se nyní obracejte na nový telefon 910 920 940.

2. Individualizovaná brožura pro poradce

ZDE si můžete prohlédnout brožuru, která Vašim klientům Edwarda detailně představí. Brožuru je možné personifikovat Vaším jménem a značkou a objednat pro Vaše propagační účely.

Jak na to?

A) Spojte se s marketingovou agenturou Mejk – Marta Cigánková, kontakt: marta@mejk.cz. Agentura zajistí personifikaci dle Vašich představ (logo, foto, kontakty, atd.). Jednotná cena za úpravu je 2 000 Kč bez DPH.

B) Marta Cigánková Vám doporučí, jak má vypadat tiskový výstup, pokud preferujete tisk ve Vámi vybrané tiskárně. V tomto případě je třeba zachovat dané specifikace tisku pro udržení požadované kvality.

3. Sedm klíčů k úspěšnému investování

Tým expertů okolo Edwarda připravil šikovnou pomůcku pro práci s Vašimi klienty. Edwardovo investiční sedmero můžete využít jako podporu při schůzkách s klienty, nebo si ho vytisknout k propagaci do kanceláře. K dispozici jsou verze ve velikosti A2, A3 a A4. ZDE najdete formát A4. Pokud potřebujete jiný formát, kontaktujte podporu Edwarda – podpora@edwardinvest.cz.

Související články

Poradenství

Váš konzultant: Stav spoření na penzi je často tristní. Jako poradci máme v rukou to změnit

Sednete si s klientem, podíváte se na stávající penzijko a je to tam – transformovaný fond. Chudák klient se pak ještě diví, proč je to špatně, když se přeci penzijní…

28. 2. 2024 7 minut čtení minut čtení

Poradenství, Výnosy

ByrFin: Penze jsou i díky DIPu na vzestupu. Klíčovou výhodou je nástroj BT Penze

Finance a reality pod jednou střechou. To je heslo opavské společnosti ByrFin Group. Kdyby finanční produkty tvořily dům, tak penze tady najdeme přímo v základech. A jejich důležitost poroste. „V…

21. 2. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Přijde korekce? (Videokomentář: Týden 8)

Ohlášená čísla o inflaci ve Spojených státech mírně zaostala za očekáváním, což nenahrálo brzkému snížení úrokových sazeb. Po dlouhé době tak skončil trh týdenní obchodování níže, než jej započal. Ceny…

1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.