3 novinky od Edwarda

1. Podpora Edwarda má nový telefon. 2. Můžete si objednat personifikovanou brožuru. 3. Máte k dispozici šikovnou pomůcku Sedm klíčů k úspěšnému investování.

Přinášíme tři zajímavé novinky týkající se Edwarda – chytré investiční platformy, kterou můžete využít při své práci.

1. Nový kontakt na podporu Edwarda

Byla spuštěna nová linka podpory pro poradce. V případě jakýchkoli dotazů či podnětů se nyní obracejte na nový telefon 910 920 940.

2. Individualizovaná brožura pro poradce

ZDE si můžete prohlédnout brožuru, která Vašim klientům Edwarda detailně představí. Brožuru je možné personifikovat Vaším jménem a značkou a objednat pro Vaše propagační účely.

Jak na to?

A) Spojte se s marketingovou agenturou Mejk – Marta Cigánková, kontakt: marta@mejk.cz. Agentura zajistí personifikaci dle Vašich představ (logo, foto, kontakty, atd.). Jednotná cena za úpravu je 2 000 Kč bez DPH.

B) Marta Cigánková Vám doporučí, jak má vypadat tiskový výstup, pokud preferujete tisk ve Vámi vybrané tiskárně. V tomto případě je třeba zachovat dané specifikace tisku pro udržení požadované kvality.

3. Sedm klíčů k úspěšnému investování

Tým expertů okolo Edwarda připravil šikovnou pomůcku pro práci s Vašimi klienty. Edwardovo investiční sedmero můžete využít jako podporu při schůzkách s klienty, nebo si ho vytisknout k propagaci do kanceláře. K dispozici jsou verze ve velikosti A2, A3 a A4. ZDE najdete formát A4. Pokud potřebujete jiný formát, kontaktujte podporu Edwarda – podpora@edwardinvest.cz.

Související články

Ostatní, Poradenství

2023: Obrat Broker Trustu vzrostl a přesáhl 2,7 miliardy. Tahounem byly investice a pojištění

Loňský rok je dávno za námi, a přestože pro nás byl velmi úspěšný, v Broker Trustu se raději díváme dopředu než do minulosti. Už brzy proto naše partnery seznámíme s…

11. 7. 2024 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

K novým rekordům (Videokomentář: Týden 28)

Technologické akcie se opět probudily a vytáhly index k novým historickým maximům. Absolutním rekordmanem minulých týdnů je ovšem Tesla, která za poslední měsíc zhodnotila o polovinu. Dařilo se i dluhopisovému…

9. 7. 2024 1 minut čtení minut čtení

Výnosy

Kdo vsadil v prvním půlroce na technologie, je v investicích vítězem. Které tituly potěšily na domácí burze?

První polovina roku 2024 byla pro akciové trhy příznivá, když se drtivá většina hlavních světových indexů pohybovala v jasně pozitivním teritoriu. Hlavní americký index S&P 500 vykázal dvojnásobné zhodnocení než…

4. 7. 2024 5 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.