3 novinky od Edwarda

1. Podpora Edwarda má nový telefon. 2. Můžete si objednat personifikovanou brožuru. 3. Máte k dispozici šikovnou pomůcku Sedm klíčů k úspěšnému investování.

Přinášíme tři zajímavé novinky týkající se Edwarda – chytré investiční platformy, kterou můžete využít při své práci.

1. Nový kontakt na podporu Edwarda

Byla spuštěna nová linka podpory pro poradce. V případě jakýchkoli dotazů či podnětů se nyní obracejte na nový telefon 910 920 940.

2. Individualizovaná brožura pro poradce

ZDE si můžete prohlédnout brožuru, která Vašim klientům Edwarda detailně představí. Brožuru je možné personifikovat Vaším jménem a značkou a objednat pro Vaše propagační účely.

Jak na to?

A) Spojte se s marketingovou agenturou Mejk – Marta Cigánková, kontakt: marta@mejk.cz. Agentura zajistí personifikaci dle Vašich představ (logo, foto, kontakty, atd.). Jednotná cena za úpravu je 2 000 Kč bez DPH.

B) Marta Cigánková Vám doporučí, jak má vypadat tiskový výstup, pokud preferujete tisk ve Vámi vybrané tiskárně. V tomto případě je třeba zachovat dané specifikace tisku pro udržení požadované kvality.

3. Sedm klíčů k úspěšnému investování

Tým expertů okolo Edwarda připravil šikovnou pomůcku pro práci s Vašimi klienty. Edwardovo investiční sedmero můžete využít jako podporu při schůzkách s klienty, nebo si ho vytisknout k propagaci do kanceláře. K dispozici jsou verze ve velikosti A2, A3 a A4. ZDE najdete formát A4. Pokud potřebujete jiný formát, kontaktujte podporu Edwarda – podpora@edwardinvest.cz.

Související články

Výnosy

Čekání na recesi. Dva důvody, proč by nakonec nastat nemusela

Letošní rok zažívají akciové trhy výrazné propady. Hlavním důvodem je vysoká míra inflace a reakce centrálních bank, které zvyšují úrokové sazby. Taková situace zde nebyla přes 30 let, alespoň co…

1. 7. 2022 3 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dobrý týden (Videokomentář: Týden 25)

Po měsíci poklesu přišla první korekce medvědího trhu. Co bylo příčinou pozitivního vývoje? Zjistíte v pravidelném týdenním komentáři našeho investičního analytika Václava Pecha.

28. 6. 2022 1 minut čtení minut čtení

Ostatní

Sportu zdar. Podpořme neslyšící sportovce, aby mohli reprezentovat ČR

Nedávno jsme vám psali o naší šikovné kolegyni Oldřišce, která kromě práce s čísly na finančním oddělení Broker Trustu skvěle hraje „beach“. A to dokonce tak, že je českou reprezentantkou…

27. 6. 2022 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.