3 novinky od Edwarda

1. Podpora Edwarda má nový telefon. 2. Můžete si objednat personifikovanou brožuru. 3. Máte k dispozici šikovnou pomůcku Sedm klíčů k úspěšnému investování.

Přinášíme tři zajímavé novinky týkající se Edwarda – chytré investiční platformy, kterou můžete využít při své práci.

1. Nový kontakt na podporu Edwarda

Byla spuštěna nová linka podpory pro poradce. V případě jakýchkoli dotazů či podnětů se nyní obracejte na nový telefon 910 920 940.

2. Individualizovaná brožura pro poradce

ZDE si můžete prohlédnout brožuru, která Vašim klientům Edwarda detailně představí. Brožuru je možné personifikovat Vaším jménem a značkou a objednat pro Vaše propagační účely.

Jak na to?

A) Spojte se s marketingovou agenturou Mejk – Marta Cigánková, kontakt: marta@mejk.cz. Agentura zajistí personifikaci dle Vašich představ (logo, foto, kontakty, atd.). Jednotná cena za úpravu je 2 000 Kč bez DPH.

B) Marta Cigánková Vám doporučí, jak má vypadat tiskový výstup, pokud preferujete tisk ve Vámi vybrané tiskárně. V tomto případě je třeba zachovat dané specifikace tisku pro udržení požadované kvality.

3. Sedm klíčů k úspěšnému investování

Tým expertů okolo Edwarda připravil šikovnou pomůcku pro práci s Vašimi klienty. Edwardovo investiční sedmero můžete využít jako podporu při schůzkách s klienty, nebo si ho vytisknout k propagaci do kanceláře. K dispozici jsou verze ve velikosti A2, A3 a A4. ZDE najdete formát A4. Pokud potřebujete jiný formát, kontaktujte podporu Edwarda – podpora@edwardinvest.cz.

Související články

Úvěrování

Stavební spořitelny lákají klienty na prémie. Jak ze spoření dostat nejvíc?

Každoročně můžeme na podzim počítat s několika jistotami – ze stromů opadá listí, brzy se stmívá a stavební spořitelny začnou lákat klienty na zvýhodněné akce. Nejinak je tomu i letos.…

2. 12. 2022 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

Nepokoje v Číně znervóznily trhy (Videokomentář: Týden 46)

Akcie tak směřovaly spíše do strany a na proražení hranice rezistence to zatím nevypadá. A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

29. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Regiony, Vzdělávání

Karel Kořený ,,Poradce, který se nevzdělává, je druh na vyhynutí“ + SOUTĚŽ pro finanční poradce

„Ve finanční gramotnosti se u nás rozevírají nůžky. Řada lidí je dnes finančně nepolíbená a se svými penězi nedovede správně nakládat ani vyjít. Na druhou stranu se ale mnozí jiní…

23. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.