3 novinky od Edwarda

1. Podpora Edwarda má nový telefon. 2. Můžete si objednat personifikovanou brožuru. 3. Máte k dispozici šikovnou pomůcku Sedm klíčů k úspěšnému investování.

Přinášíme tři zajímavé novinky týkající se Edwarda – chytré investiční platformy, kterou můžete využít při své práci.

1. Nový kontakt na podporu Edwarda

Byla spuštěna nová linka podpory pro poradce. V případě jakýchkoli dotazů či podnětů se nyní obracejte na nový telefon 910 920 940.

2. Individualizovaná brožura pro poradce

ZDE si můžete prohlédnout brožuru, která Vašim klientům Edwarda detailně představí. Brožuru je možné personifikovat Vaším jménem a značkou a objednat pro Vaše propagační účely.

Jak na to?

A) Spojte se s marketingovou agenturou Mejk – Marta Cigánková, kontakt: marta@mejk.cz. Agentura zajistí personifikaci dle Vašich představ (logo, foto, kontakty, atd.). Jednotná cena za úpravu je 2 000 Kč bez DPH.

B) Marta Cigánková Vám doporučí, jak má vypadat tiskový výstup, pokud preferujete tisk ve Vámi vybrané tiskárně. V tomto případě je třeba zachovat dané specifikace tisku pro udržení požadované kvality.

3. Sedm klíčů k úspěšnému investování

Tým expertů okolo Edwarda připravil šikovnou pomůcku pro práci s Vašimi klienty. Edwardovo investiční sedmero můžete využít jako podporu při schůzkách s klienty, nebo si ho vytisknout k propagaci do kanceláře. K dispozici jsou verze ve velikosti A2, A3 a A4. ZDE najdete formát A4. Pokud potřebujete jiný formát, kontaktujte podporu Edwarda – podpora@edwardinvest.cz.

Související články

Rizika

Povinné ručení v novém: Tyto změny vás čekají už v prosinci

Zákon o povinném ručení, tedy přesně o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, má už něco „najeto“. Účinný je 23 let a prošel řadou novelizací. Proto je namístě zákon nový, jehož…

26. 9. 2023 5 minut čtení minut čtení

Nezařazené

Experti a „bezpečná“ strategie, tak co by se mohlo pokazit? Čtvrtstoletí od jednoho z největších investičních krachů

Fond Long Term Capital Management (LTCM) se stal před 25 roky synonymem pro jeden z největších finančních kolapsů v historii. Tento hedgeový fond vznikl na konci osmdesátých let minulého století…

22. 9. 2023 6 minut čtení minut čtení

Výnosy

Mýty vs fakta. Září jako nepříznivý měsíc pro akcie?

Americké akciové trhy zažívají od začátku letošního roku růst. Významně posílil technologický index Nasdaq, nicméně i hlavní index S&P 500 vzrostl od ledna o více jak 16 %. V srpnu…

15. 9. 2023 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.