Přečtete si rozhovor kde se dozvíte ještě více informací od Jana Havlíka

Díky HUBu máme lepší servis a odlišujeme se na trhu
Novinka o tom, že Broker Trust otevírá ve své centrále první poradenský HUB v Česku, se rychle rozkřikla. První zájemci o jeho využití na sebe nenechali dlouho čekat. „Na možnost využít prostory HUBu jsme reagovali bez váhání, jde o unikátní projekt. Která firma se může pochlubit tím, že má kanceláře přímo u své servisní organizace? Čím jsme blíže, tím máme lepší servis. Jsme jednaz mála firem, která toto privilegium momentálně má, a jsme rádi, že se díky tomu můžeme na trhu odlišit,“ říká Jan Havlík ze společnosti FinStudio, která začala společné kanceláře využívat mezi prvními.

Zázemí servisní organizace je jedna věc, celkové prostředí pro práci věc druhá. Jak jsou v tomto ohledu s novou adresou spokojení lidé z FinStudia? „Prostory mají své kouzlo. Kanceláře jsou velmi zajímavě řešené, podobné jsme asi ještě neviděli. Ačkoliv jsou atypické, neubírá jim to na reprezentativnosti. Je fajn pochlubit se během schůzky celou budovou, ohlasy od partnerů i klientů máme zatím jen pozitivní, budova na ně udělala výborný dojem. Myslím, že takové místo pro práci může být i přesvědčivý argument, když se snažíte získat nového kolegu,“ uvažuje Jan Havlík. Dodává, že celá koncepce HUBu odpovídá i snaze FinStudia budovat firmu rodinného charakteru.

Poradci, kteří pracují v HUBu, mohou využívat i další užitečné zázemí budovy, jako jsou například školicí sály. „Hodí se nám, že můžeme pro schůzky nebo porady využívat i místní zasedačky. Pro méně formální schůzky se zase skvěle hodí příjemná kavárna v přízemí. Kávu tam vaří opravdu dobrou, navíc cena 10 korun, kterou za ni jako poradci dáme, je víc než příznivá,“ říká Jan Havlík s úsměvem.

Zásadní podmínkou pro FinStudiu před přechodemdo HUBu bylo, aby měli poradci přístup do své kanceláře kdykoliv. „V HUBu tuto možnost máme. Můžeme tak mít otevřeno a být k dispozici klientům sedm dní v týdnu, 24 hodin denně,“ uzavírá Jan Havlík.

ČÍST ZDE


Plné vybavení, žádné starosti

V našem finančním hubu se své práci můžete věnovat na 100 %. O veškerý provoz, o účty za energie nebo technickou podporu se postaráme my. Hledáte pouze sídlo pro svou firmu, pracovní stůl a židli jen na občas, nebo preferujete mít k dispozici vlastní kancelář s recepcí v budově? Vyberte si to, co vám sedne nejlépe.

24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Otvírací dobu nemáme, ta je plně ve vaší režii. K dispozici je vám vše od rychlé wi-fi až po kuchyňku. 365 dnů v roce.

Skvělá dostupnost a ideální zázemí

Nenoste si práci domů, vezměte si ji do atraktivního prostředí Prahy 4 a buďte tak lehce na dosah. Potřebujete se sejít s klienty? Pozvěte je na schůzku k nám do hubu! Využít můžete zasedací místnosti s veškerým vybavením nebo si v klidu posedět u skvělé kávy v místní kavárně.

Pulzující business komunita

V našem hubu se stanete součástí živého organismu plného nápadů a inspirace - socializujte se, motivujte se, podporujte se společně s ostatními. Buďte se svou prací v centru dění.

Pracovní místo již od 1750 Kč/měsíc nebo vlastní kancelář od 11 990 Kč/měsíc.

Stáhněte si kompletní ceník a vyberte si tarif, který vašemu businessu vyhovuje nejlépe

Stáhnout ceník


Chcete se stát součástí revoluční pracovní komunity a čerpat ze všech exkluzivních výhod?

Chci být členem


Jan Havlík
„Na možnost využít prostory HUBu jsme reagovali bez váhání, jde o unikátní projekt. Která firma se může pochlubit, tím, že má kanceláře přímo u své servisní organizace? Čím jsme blíže, tím máme lepší servis.“
Jan Havlík - FinStudio

Aktuálně z našeho blogu

Naši analytici píší nejlepší odborný blog pro finanční poradce na trhu. Co takhle pravidelný týdenní souhrn článků z blogu a čas od času něco navíc?
Partnerství s Broker Trust

Připojte se i vy. Rádi vám poskytneme více informací. Máme tým oblastních ředitelů rozvoje, kteří jsou k dispozici po celé ČR.

KONTAKTUJTE NÁS