Pokryjte riziko invalidity správně! Sdílíme know how, jak na to

Červen jsme v Broker Trustu vyhlásili měsícem invalidity. Pořádáme otevřený webinář.  Kromě toho můžete získat ebook, infografiky, metodiky a kalkulačky. Pro námi servisované poradce jsme navíc zintenzivnili nabídku školení, nasdílíme kompletní analýzu Dušana Šídla a také některá produktová zvýhodnění. Proč právě invalidita? Při krytí rizika invalidity poradci často chybují. Mnozí se soustředí na úrazy a invaliditu opomíjejí. Nebo ji neumějí klientům prodat. A to je...

Červen jsme v Broker Trustu vyhlásili měsícem invalidity. Pořádáme otevřený webinář.  Kromě toho můžete získat ebook, infografiky, metodiky a kalkulačky. Pro námi servisované poradce jsme navíc zintenzivnili nabídku školení, nasdílíme kompletní analýzu Dušana Šídla a také některá produktová zvýhodnění.

Proč právě invalidita?

Při krytí rizika invalidity poradci často chybují. Mnozí se soustředí na úrazy a invaliditu opomíjejí. Nebo ji neumějí klientům prodat. A to je špatně. Přitom na invaliditu již existují dobré produkty. Je ovšem třeba vybírat. Dušan Šídlo z Broker Trustu analyzoval pojistné podmínky a ceny jednotlivých pojišťoven. Sestavil jednoduché infografiky s návodydoporučením. Podělí se o ně s Vámi během svého webináře.

Dušan Šídlo: „platit si pojištění na drobné úrazy, nikoliv pro vážné události, je nerozumné. Vaši klienti by to měli od Vás slyšet!

Statistiky mluví jasně

Být invalidní není nic výjimečného. Počet invalidních důchodců v ČR je 436 409 (údaj k 31. 3. 2013). To znamená, že téměř 9 % produktivních obyvatel je invalidních. Jinými slovy, počet invalidů je v ČR zhruba stejný jako počet nezaměstnaných!

Důvodem nárůstu invalidity je zvýšená četnost civilizačních onemocnění (rakoviny, psychických nemocí a nemocí svalové či kosterní soustavy). Díky zlepšování lékařské péče roste počet lidí, kteří vážnou nemoc přežijí, ale stanou se dočasně či trvale invalidní.

Získejte výsledky analýzy Dušana Šídla na webináři!

Konkrétní statistiky, infografiky, rady, doporučení, návody a odpovědi nabídne v jednoduché formě webinář Dušana Šídla. Je určen všem profesionálním finančním poradcům. Naživo již v úterý 10. 6. od 20 hodin.

mesic invalidity obr 1

Pro účastníky webináře je připraven speciální ebook, který odpoví na celou řadu praktických otázek. Například:

  • Jaké jsou aktuální statistiky související s invaliditou?
  • Jak se optimálně pojistit?
  • Jak vybrat pojišťovnu?
  • Která pojišťovna má jaké finty v pojistných podmínkách?

A další dotazy budou zodpovězeny přímo na webináři. Zajistěte si své místo!

Související články

Rizika

NN ORANGE RISK: seznamte se změnami!

NN pojišťovna přichází po sloučení s Aegon pojišťovnou s první výraznou produktovou změnou, kterou je rizikové životní pojištění ORANGE RISK. Co nového přináší?

19. 8. 2020 4 minut čtení minut čtení

Rizika

Zloději se zaměřují na dražší kola. Pomůže vhodná pojistka

Na českých cyklostezkách a v bikeparcích jezdí cyklisté nezřídka na kolech či elektrokolech s pořizovací cenou za několik desítek tisíc korun. Na dražší sportovní kola se každoročně zaměřují zloději, kteří…

14. 8. 2020 6 minut čtení minut čtení

Rizika

Prevence, jednoduchost a chytré aplikace. Koronavirus zrychluje změny v pojištění

Pandemie onemocnění covid-19 radikálně ovlivnila celosvětově a prakticky ze dne na den běžný život, fungování státních ekonomik i jednotlivých sektorů. Pojišťovnictví není výjimkou. Koronavirus urychlí změny, ke kterým se doposud…

7. 8. 2020 6 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Za zkoušku nic nedáte

Vyladili jsme nástroje pro Vaše vize. Co si o nich poslechnout víc? Pojďme to probrat třeba u kávy.

Chráníme Vaše Osobní údaje