Pokryjte riziko invalidity správně! Sdílíme know how, jak na to

Červen jsme v Broker Trustu vyhlásili měsícem invalidity. Pořádáme otevřený webinář.  Kromě toho můžete získat ebook, infografiky, metodiky a kalkulačky. Pro námi servisované poradce jsme navíc zintenzivnili nabídku školení, nasdílíme kompletní analýzu Dušana Šídla a také některá produktová zvýhodnění. Proč právě invalidita? Při krytí rizika invalidity poradci často chybují. Mnozí se soustředí na úrazy a invaliditu opomíjejí. Nebo ji neumějí klientům prodat. A to je...

Červen jsme v Broker Trustu vyhlásili měsícem invalidity. Pořádáme otevřený webinář.  Kromě toho můžete získat ebook, infografiky, metodiky a kalkulačky. Pro námi servisované poradce jsme navíc zintenzivnili nabídku školení, nasdílíme kompletní analýzu Dušana Šídla a také některá produktová zvýhodnění.

Proč právě invalidita?

Při krytí rizika invalidity poradci často chybují. Mnozí se soustředí na úrazy a invaliditu opomíjejí. Nebo ji neumějí klientům prodat. A to je špatně. Přitom na invaliditu již existují dobré produkty. Je ovšem třeba vybírat. Dušan Šídlo z Broker Trustu analyzoval pojistné podmínky a ceny jednotlivých pojišťoven. Sestavil jednoduché infografiky s návodydoporučením. Podělí se o ně s Vámi během svého webináře.

Dušan Šídlo: „platit si pojištění na drobné úrazy, nikoliv pro vážné události, je nerozumné. Vaši klienti by to měli od Vás slyšet!

Statistiky mluví jasně

Být invalidní není nic výjimečného. Počet invalidních důchodců v ČR je 436 409 (údaj k 31. 3. 2013). To znamená, že téměř 9 % produktivních obyvatel je invalidních. Jinými slovy, počet invalidů je v ČR zhruba stejný jako počet nezaměstnaných!

Důvodem nárůstu invalidity je zvýšená četnost civilizačních onemocnění (rakoviny, psychických nemocí a nemocí svalové či kosterní soustavy). Díky zlepšování lékařské péče roste počet lidí, kteří vážnou nemoc přežijí, ale stanou se dočasně či trvale invalidní.

Získejte výsledky analýzy Dušana Šídla na webináři!

Konkrétní statistiky, infografiky, rady, doporučení, návody a odpovědi nabídne v jednoduché formě webinář Dušana Šídla. Je určen všem profesionálním finančním poradcům. Naživo již v úterý 10. 6. od 20 hodin.

mesic invalidity obr 1

Pro účastníky webináře je připraven speciální ebook, který odpoví na celou řadu praktických otázek. Například:

  • Jaké jsou aktuální statistiky související s invaliditou?
  • Jak se optimálně pojistit?
  • Jak vybrat pojišťovnu?
  • Která pojišťovna má jaké finty v pojistných podmínkách?

A další dotazy budou zodpovězeny přímo na webináři. Zajistěte si své místo!

Související články

Ostatní, Poradenství

Chytré nástroje jsou skvělé, ale i lidská podpora je nenahraditelná

Drahomír Najdenov si s sebou do Broker Trustu přinesl téměř tři desítky let zkušeností ze světa bank a pojišťoven. Nyní se stará o rozvoj vztahů s našimi partnery. „Tolik skloňované…

3. 12. 2021 6 minut čtení minut čtení

Rizika

Mírně nepovedený týden (Videokomentář: Týden 46)

Máme pro vás novinku, týdenní komentář jsme tentokrát udělali formou videa. Dění na trzích jsme tak zmapovali ještě detailněji než obvykle.

17. 11. 2021 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství

Kombinace zvýšení platu a příspěvku na penzi. To je pro firmy řešení, jak udržet zaměstnance

Inflace je v České republice nejvyšší za více jak deset let. Při rostoucích cenách téměř všeho je logické, že i zaměstnanci požadují zvýšení svých mezd. Firmy, které potřebují své klíčové…

12. 11. 2021 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.