Pokryjte riziko invalidity správně! Sdílíme know how, jak na to

Červen jsme v Broker Trustu vyhlásili měsícem invalidity. Pořádáme otevřený webinář.  Kromě toho můžete získat ebook, infografiky, metodiky a kalkulačky. Pro námi servisované poradce jsme navíc zintenzivnili nabídku školení, nasdílíme kompletní analýzu Dušana Šídla a také některá produktová zvýhodnění. Proč právě invalidita? Při krytí rizika invalidity poradci často chybují. Mnozí se soustředí na úrazy a invaliditu opomíjejí. Nebo ji neumějí klientům prodat. A to je...

Červen jsme v Broker Trustu vyhlásili měsícem invalidity. Pořádáme otevřený webinář.  Kromě toho můžete získat ebook, infografiky, metodiky a kalkulačky. Pro námi servisované poradce jsme navíc zintenzivnili nabídku školení, nasdílíme kompletní analýzu Dušana Šídla a také některá produktová zvýhodnění.

Proč právě invalidita?

Při krytí rizika invalidity poradci často chybují. Mnozí se soustředí na úrazy a invaliditu opomíjejí. Nebo ji neumějí klientům prodat. A to je špatně. Přitom na invaliditu již existují dobré produkty. Je ovšem třeba vybírat. Dušan Šídlo z Broker Trustu analyzoval pojistné podmínky a ceny jednotlivých pojišťoven. Sestavil jednoduché infografiky s návodydoporučením. Podělí se o ně s Vámi během svého webináře.

Dušan Šídlo: „platit si pojištění na drobné úrazy, nikoliv pro vážné události, je nerozumné. Vaši klienti by to měli od Vás slyšet!

Statistiky mluví jasně

Být invalidní není nic výjimečného. Počet invalidních důchodců v ČR je 436 409 (údaj k 31. 3. 2013). To znamená, že téměř 9 % produktivních obyvatel je invalidních. Jinými slovy, počet invalidů je v ČR zhruba stejný jako počet nezaměstnaných!

Důvodem nárůstu invalidity je zvýšená četnost civilizačních onemocnění (rakoviny, psychických nemocí a nemocí svalové či kosterní soustavy). Díky zlepšování lékařské péče roste počet lidí, kteří vážnou nemoc přežijí, ale stanou se dočasně či trvale invalidní.

Získejte výsledky analýzy Dušana Šídla na webináři!

Konkrétní statistiky, infografiky, rady, doporučení, návody a odpovědi nabídne v jednoduché formě webinář Dušana Šídla. Je určen všem profesionálním finančním poradcům. Naživo již v úterý 10. 6. od 20 hodin.

mesic invalidity obr 1

Pro účastníky webináře je připraven speciální ebook, který odpoví na celou řadu praktických otázek. Například:

  • Jaké jsou aktuální statistiky související s invaliditou?
  • Jak se optimálně pojistit?
  • Jak vybrat pojišťovnu?
  • Která pojišťovna má jaké finty v pojistných podmínkách?

A další dotazy budou zodpovězeny přímo na webináři. Zajistěte si své místo!

Související články

Poradenství

Je to za námi:)

Již mnoho let se dvakrát do roka potkáváme s partnery na velkém Broker kongresu. Protože se rádi vidíme, vyměníme zkušenosti a pochytáme nové nápady. Jenže co když je tu COVID?

11. 12. 2020 6 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství

Mezinárodní konference o pojištění brzy startuje!

Dámy a pánové, připoutejte se. Za pár dní tu máme dvě významné online konference, které by si neměl nechat ujít žádný pojistný profesionál. Mezinárodní DIA konference začíná již 30. listopadu…

23. 11. 2020 4 minut čtení minut čtení

Poradenství

Živobytí postavené na provizích, nebo na placeném poradenství? Jak to bude za pět, deset let? (Webinář)

Zakladatel Broker Trustu Zdeněk Sluka přijal pozvání společnti ADVALO a Pireus a s Lukášem Kaplanem, Filipem Andršem a Pavlem Farou se 18. listopadu účastní webináře o budoucnosti finančního poradenství.

12. 11. 2020 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Za zkoušku nic nedáte

Vyladili jsme nástroje pro Vaše vize. Co si o nich poslechnout víc? Pojďme to probrat třeba u kávy.

Chráníme Vaše Osobní údaje