Pokryjte riziko invalidity správně! Sdílíme know how, jak na to

Červen jsme v Broker Trustu vyhlásili měsícem invalidity. Pořádáme otevřený webinář.  Kromě toho můžete získat ebook, infografiky, metodiky a kalkulačky. Pro námi servisované poradce jsme navíc zintenzivnili nabídku školení, nasdílíme kompletní analýzu Dušana Šídla a také některá produktová zvýhodnění. Proč právě invalidita? Při krytí rizika invalidity poradci často chybují. Mnozí se soustředí na úrazy a invaliditu opomíjejí. Nebo ji neumějí klientům prodat. A to je...

Červen jsme v Broker Trustu vyhlásili měsícem invalidity. Pořádáme otevřený webinář.  Kromě toho můžete získat ebook, infografiky, metodiky a kalkulačky. Pro námi servisované poradce jsme navíc zintenzivnili nabídku školení, nasdílíme kompletní analýzu Dušana Šídla a také některá produktová zvýhodnění.

Proč právě invalidita?

Při krytí rizika invalidity poradci často chybují. Mnozí se soustředí na úrazy a invaliditu opomíjejí. Nebo ji neumějí klientům prodat. A to je špatně. Přitom na invaliditu již existují dobré produkty. Je ovšem třeba vybírat. Dušan Šídlo z Broker Trustu analyzoval pojistné podmínky a ceny jednotlivých pojišťoven. Sestavil jednoduché infografiky s návodydoporučením. Podělí se o ně s Vámi během svého webináře.

Dušan Šídlo: „platit si pojištění na drobné úrazy, nikoliv pro vážné události, je nerozumné. Vaši klienti by to měli od Vás slyšet!

Statistiky mluví jasně

Být invalidní není nic výjimečného. Počet invalidních důchodců v ČR je 436 409 (údaj k 31. 3. 2013). To znamená, že téměř 9 % produktivních obyvatel je invalidních. Jinými slovy, počet invalidů je v ČR zhruba stejný jako počet nezaměstnaných!

Důvodem nárůstu invalidity je zvýšená četnost civilizačních onemocnění (rakoviny, psychických nemocí a nemocí svalové či kosterní soustavy). Díky zlepšování lékařské péče roste počet lidí, kteří vážnou nemoc přežijí, ale stanou se dočasně či trvale invalidní.

Získejte výsledky analýzy Dušana Šídla na webináři!

Konkrétní statistiky, infografiky, rady, doporučení, návody a odpovědi nabídne v jednoduché formě webinář Dušana Šídla. Je určen všem profesionálním finančním poradcům. Naživo již v úterý 10. 6. od 20 hodin.

mesic invalidity obr 1

Pro účastníky webináře je připraven speciální ebook, který odpoví na celou řadu praktických otázek. Například:

  • Jaké jsou aktuální statistiky související s invaliditou?
  • Jak se optimálně pojistit?
  • Jak vybrat pojišťovnu?
  • Která pojišťovna má jaké finty v pojistných podmínkách?

A další dotazy budou zodpovězeny přímo na webináři. Zajistěte si své místo!

Související články

Poradenství

Porazit teď inflaci se spořicím účtem v bance nejde. Na co si dát pozor u alternativ?

Pohled na spořicí účty v posledních měsících není žádná sláva. Banky snížily úrokové sazby v naprosté většině případů pod jedno procento. Na zajímavější čísla se člověk dostane jen v rámci…

1. 4. 2021 5 minut čtení minut čtení

Poradenství

V hlavní roli inflace. Trhy přešlapují na prahu změny

Posledním deseti letům kralovaly růstové akcie technologických firem. Nyní se ale o slovo hlásí hodnotové akcie, které byly v uplynulé dekádě upozaděny. Sledujeme krátkodobý výkyv, nebo jsme na prahu rozsáhlejší…

19. 3. 2021 5 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství

Investiční thriller. Co si odnést z raketového růstu i pádu akcií

Všechny hlavní akciové burzy v první polovině ledna posilovaly a dělaly investorům radost. Idyla ale netrvala dlouho. V druhé polovině měsíce už situace tak růžová nebyla. Investoři znervózněli, ceny akcií…

15. 2. 2021 7 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Za zkoušku nic nedáte

Vyladili jsme nástroje pro Vaše vize. Co si o nich poslechnout víc? Pojďme to probrat třeba u kávy.

Chráníme Vaše Osobní údaje