Na Broker kongresu vystoupí hvězdní řečníci s tipy pro finanční poradce

Na Broker kongresu vystoupí hvězdní řečníci s tipy pro finanční poradce

Broker Trust pořádá 10. prosince letos už druhý Broker kongres, znovu kompletně online a s podtitulem Evoluce na druhou. Kongres bude špičkovou akcí na mezinárodní úrovni, vystoupí na něm vyhledávaní zahraniční řečníci. Na účastníky čekají praktické tipy od psychologa a autora bestselerů Dana Arielyho a elitního finančního poradce Johna Bowena. Finanční poradci uslyší také osobní příběh Jordana Belforta, známého jako Vlk z Wallstreet. Domácí optikou se na vývoj ekonomiky a poradenského trhu podívají ekonom Tomáš Sedláček a zakladatel Broker Trustu Zdeněk Sluka. Profesní sdružení EFPA ČR navíc přidělí každému účastníkovi Broker kongresu tři kredity do plánu kontinuálního vzdělávání za letošní rok.

Na červnový online Broker kongres jsme dostali velmi pozitivní zpětnou vazbu, i když jsme se kvůli koronaviru nemohli potkat osobně. V prosinci posuneme akci zase o kus dál a finančním profesionálům nabídneme mimořádnou příležitost načerpat inspiraci a praktické tipy od světově uznávaných řečníků – odborníků na osobní finance. Chceme upozorňovat nejen na nové trendy ve finančním poradenství, ale mluvit i o hodnotách, bez kterých toto povolání nelze kvalitně vykonávat,“ říká Zdeněk Sluka.

Kompletní program Broker kongresu a rychlou registraci najdete zde. Akce se 10. prosince mohou zúčastnit všichni finanční profesionálové napříč trhem. Cena vstupenky je 1490 Kč. Jednotlivá vystoupení jsou připravena exkluzivně pro Broker kongres a později nebudou zveřejněna formou záznamu. Ke shlédnutí budou tedy pouze na Broker kongresu. Všechny zahraniční přednášky budou opatřeny českými titulky. Ke kongresu se každý připojí jednoduše online přes počítač, tablet či telefon.

Čeho se budou jednotlivá vystoupení týkat?

Psycholog a autor bestsellerů o tom, jak se lidé rozhodují o penězích, Dan Ariely se v přednášce zaměří na to, jak ve finančním poradenství budovat důvěru klientů, jak zvládat jejich emoce a motivovat je k tomu, aby místo utrácení spořili. Dan Ariely bude také připravený živě odpovídat na dotazy.

John Bowen v USA vybudoval úspěšný poradenský byznys zaměřený na mimořádně náročné klienty a na jeho rady se spoléhají elitní finanční poradci. S účastníky kongresu se podělí o své know-how, jak řídit a rozvíjet poradenskou praxi. 

Jordan Belfort, známý jako Vlk z Wallstreet, bude hovořit o tom, jak snadné je ve financích šlápnout vedle, když se necháte ovládnout touhou po penězích.

Reputaci máme všichni pouze jednu a přijít o ni má pro každého finančního profesionála katastrofální důsledky. Věřím, že má smysl poslechnout si i příběh Jordana Belforta, který nás může inspirovat, jak ve finančním poradenství nepostupovat. Vzhledem k různým investičním produktům, které mohou poškodit klienty a v poslední době se objevily na trhu, je to mimořádně aktuální téma,“ dodává Zdeněk Sluka.

Ve svém vystoupení zakladatel Broker Trustu Zdeněk Sluka zhodnotí letošní rok, ale především řekne, o jaké trendy a hodnoty by se měli finanční poradci v roce 2021 a dalších letech opřít, aby byli úspěšní. Slavit úspěch budou totiž jen ti, kteří se dokážou přizpůsobit a využít nové podmínky, které dnešní doba přináší.

Ekonom Tomáš Sedláček rozebere aktuální ekonomický vývoj a nastíní, co můžeme očekávat ve světě, který změnila koronavirová pandemie.

Do Broker kongresu se zapojilo 26 produktových partnerů, předních finančních společností v ČR, které si pro účastníky připravily virtuální stánky s produktovými novinkami, propagačními materiály a možností chatovat o všem, co bude návštěvníky zajímat. Hlavními partnery akce jsou Česká spořitelna, Group Broker Management ČSOB a Komerční banka. Všichni účastníci se budou moci zapojit do soutěže o hodnotné ceny.

Související články

Tiskové zprávy

Trhy nadále padají (Videokomentář: Týden 4)

Náš analytik Václav Pech projde v méně než deseti minutách aktuální dění na trzích.

25. 1. 2022 0 minut čtení minut čtení

Tiskové zprávy

Investory čeká náročný rok, kdy jsou investice nutností

Vysoká inflace, kterou ČNB na úvod roku předpokládá k 10 procentům, letos přinutí řadu lidí investovat. Jinou možnost, jak ochránit své úspory před ztrátou hodnoty, nemají. Mnozí do investičních vod…

21. 1. 2022 4 minut čtení minut čtení

Tiskové zprávy

UNIQA a Francouzská riviéra naplno!

Začátkem listopadu jsme odstartovali soutěž s pojišťovnou UNIQA o totálně vyladěný výlet do Francie. Soutěž je v druhé polovině a průběžné pořadí je zatím velmi těsné. Zkontrolujte si své diáře…

2 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.