Usnadněte si život
s brokerpoolem,
který vám porozumí

Zjistěte vše, co potřebujete


Broker Trust je nejsilnějším hráčem mezi brokerpooly na finančně poradenském trhu v ČR. Ale čím se takový brokerpool zabývá? Je to servisní organizace, která poskytuje nezávislým finančním poradcům a zprostředkovatelům pevné zázemí a všechny potřebné nástroje pro kvalitní a úspěšný chod jejich praxe. Broker Trust se momentálně svou velikostí a neustálým růstem řadí na první příčku před ostatní brokerpooly na tuzemském trhu. Z celkového počtu poradců, kteří přišli do broker poolů v roce 2016, si více než polovina z nich vybrala Broker Trust.

 • Podnikejte svobodně
  • Společnosti Broker Trust důvěřuje přes 2000 aktivních finančních poradců. Jsou ve svém podnikání svobodní, hrají podle svých pravidel, jsou pány vlastního času, práci si řídí podle vlastních potřeb.
  • O jejich komfort a zázemí na nejvyšší úrovni se denně stará přes 90 profesionálů v centrále společnosti. Díky nim jsou schopni spolupracující finanční poradci poskytnout svým klientům služby nejlepší kvality a přizpůsobit danou nabídku jejich individuálním potřebám.
 • Vysoké provize
  • Jako majitel vlastní finančně poradenské firmy se nedělíte o své provize s dalšími mezičlánky.
  • V Broker Trustu získáváte špičkové zázemí za férovou cenu. V kombinaci úrovně našich služeb, zejména v oblasti vzdělávání a analytického servisu, zkušeností a možnosti sdílet zkušenosti s těmi úspěšnými, finanční stability, velikosti, vytváříme nejlepší poměr ceny a výkonu.
  • Provize vyplácíme rychleji, přehledněji a hlavně vyšší, než byste čekali.
 • Pomáháme, neomezujeme
  • Broker Trust je tu pro vás, ne vy pro něj. Finanční poradci jsou našimi rovnocennými partnery se vším všudy. Jsme tu pro ně, abychom jim poskytli stabilní zázemí a pomohli, kdykoliv budou potřebovat.
 • Spolehněte se na nás
  • Od roku 2001 urazila společnost Broker Trust dlouhou cestu, během níž se díky inovativnímu a poctivému přístupu vypracovala na pozici nejrespektovanějšího tuzemského brokerpoolu.
  • Na naše služby se dnes spoléhají stovky poradenských firem od jednotlivců až po velké síťové společnosti a jejich počet každým rokem narůstá.
  • V roce 2016 Broker Trust už potřetí za sebou získal certifikát Czech Stability Award vyhlašovaný v rámci žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii Nejstabilnější firma roku. Hrubý obrat firmy překonal 1 miliardu Kč. To je zárukou, že si vybíráte partnera, u kterého jsou vaše stávající i budoucí následné provize v bezpečí.

Připojte se k Broker Trustu a využijte síly jedničky na trhu. Sami ji po zahájení spolupráce pocítíte. S chodem společnosti se můžete seznámit ve videu, ve kterém vás Ing. Zdeněk Sluka, zakladatel společnosti, provede naší centrálou:

Staňte se součástí těch nejlepších a domluvte si schůzku s jedním z našich oblastních ředitelů.

PORAĎTE SE S OBLASTNÍM ŘEDITELEMAktuálně z našeho blogu

Zaujali jsme vás? Napište nám.

Naši analytici píší nejlepší odborný blog pro finanční poradce na trhu. Co takhle pravidelný týdenní souhrn článků z blogu a čas od času něco navíc?
Partnerství s Broker Trust

Připojte se i vy. Rádi vám poskytneme více informací. Máme tým oblastních ředitelů rozvoje, kteří jsou k dispozici po celé ČR.

KONTAKTUJTE NÁS