John Bowen v češtině

Začněte odebírat náš newsletter a získejte zdarma knihu Elitní wealth manažer. Dozvíte se, jak nabízet špičkovou hodnotu pro klienta.

John Bowen je elitní finanční poradce z USA, který se zaměřuje na mimořádně náročnou a bonitní klientelu. Zároveň je i vyhledávaným koučem finančních poradců. Vystoupení Johna Bowena patřilo k nejlépe hodnoceným přednáškám loňského Broker kongresu, a proto jsme se rozhodli, že jeho myšlenky přiblížíme českému trhu ještě víc. Do češtiny jsme přeložili Bowenu knihu Elitní wealth manažer. A pro odběratele našeho newsletteru ji máme zdarma ke stažení.

Johna Bowena a jeho firmu CEG Worldwide sleduji již mnoho let. Jeho prezentace mi pomohly pochopit fungování amerického modelu finančního poradenství. Tato kniha je nabitá inspirací a konkrétními podněty pro práci finančních poradců. John ukazuje cestu nejen na základě vlastní zkušenosti úspěšného finančního poradce, ale především na základě sdílené zkušenosti poradců a poradenských firem, kterým poskytuje své koučovací služby,“ říká o knize zakladatel Broker Trustu Zdeněk Sluka.

Finančněporadenská branže prochází zásadní transformací a modely fungování poradců se tomu musí přizpůsobit. Tato knížka je návodem, jak posunout své podnikání na vyšší úroveň a vytvořit si nezničitelnou pozici u svých klientů v oblasti wealth managementu.

Knihu pošleme zdarma odběratelům našeho newsletteru jako e-book. Můžete se tak pustit rovnou do čtení, které posune vaše schopnosti zase na další úroveň. Chcete vědět o Broker Trustu něco navíc? Třeba proč jsou s námi tisíce finančních poradců, díky kterým jsme broker pool #1? Zjistíte to zde.

Chci odebírat newsletter a získat knihu Elitní wealth manažer.

Do doby, než se jednoduše odhlásíte, vám každý pátek pošleme náš newsletter. E-book zdarma odesíláme automaticky po přihlášení.