Snadný přechod
k nám se vyplatí


Naše zázemí je vám otevřeno

Nechceme před vámi nic skrývat, proto jsme se rozhodli ukázat vám náš servis pěkně zblízka. Pořádáme otevřené webináře, píšeme odborné články, nabízíme e-booky, infografiky, nástroje a software si prohlédnete na blogu. Na rovinu vám prozradíme výši provize a naše účetnictví najdete ve výroční zprávě. Nebojte se nás na cokoliv zeptat, nebo se rovnou sejít s naším oblastním ředitelem. Rádi vám prozradíme vše důležité, abyste se mohli správně rozhodnout.

Měsíčně k nám přejde více
než 150 poradců

Víme, jaké otázky řešíte a pomůžeme vám. Systém školení, jednoduché procesy a intuitivní systém BeTy zajistí, že orientace v novém prostředí je rychlá. Chceme, abyste se u nás brzy cítili jako doma a mohli řešit své klienty bez zbytečného zdržení.

Legislativní poradenství

Ne všichni mají spolupráci nastavenou na principu partnerství. My máme zkušenosti s řešením konkurenčních doložek a dalších smluvních překážek vaší svobodné volby. Proto vám nabízíme právní, finanční i administrativní pomoc při osamostatnění se. Přijďte se poradit!

Individuální podpora po ruce

I nejlepší návody a školení mnohdy nemusí stačit. Někdy zkrátka potřebujete rychlou informaci. Se svým dotazem můžete vždy volat tým podpory partnerů i naše produktové specialisty. Rádi a ochotně vám poradí.


Slova našich partnerů
„O vlastní firmě jsem přemýšlel dlouhé roky. Zprávy, které jsem slýchával, nebyly zrovna povzbuzující. Rozhodl jsem se přesvědčit sám. Dnes si říkám, proč jsem tak dlouho váhal.“
Marek Surový, S Financial People

Aktuálně z našeho blogu

Chcete vědět, co taková změna obnáší?
Kontaktujte nás.

Naši analytici píší nejlepší odborný blog pro finanční poradce na trhu. Co takhle pravidelný týdenní souhrn článků z blogu a čas od času něco navíc?
Partnerství s Broker Trust

Připojte se i vy. Rádi vám poskytneme více informací. Máme tým oblastních ředitelů rozvoje, kteří jsou k dispozici po celé ČR.

KONTAKTUJTE NÁS