Vybudujte si vlastní
firmu s kvalitním
zázemím v zádech


Vlastní hodnoty a pravidla
při řízení firmy

Dělat poradenství po svém. Podle svých zásad a hodnot. Kvalitně a pro svoje klienty. Prosazovat vlastní vize. Mít k tomu podmínky. Být sám sobě skutečným šéfem. Pokud tohle preferujete, splňte si svůj sen. Budeme vám silným partnerem na vaší vlastní cestě.

Nezávislost při volbě
produktů

Vybírejte z nabídky téměř 500 finančních produktů podle potřeb svých klientů. A to svobodně, bez ovlivňování ze strany mateřské společnosti. Nerozhodujete se pod tlakem požadavků na výkon, na sbírání bodů či jednotek. Vaše poradenství nebude trpět měnícími se kariérními řády.

Budování vlastní značky, týmu
a klientského kmenu

Klientský kmen a firma je vaše. Jste majitel. Tímto principem se zcela odlišujeme od strukturálních firem, v nichž poradci budují kmen klientů i tým spolupracovníků pro mateřskou společnost. V okamžiku odchodu pak nevlastní nic z toho, co léta budovali. To u nás neplatí! Vlastní byznys není jen o tom, kolik právě vyděláváte, ale především o tom, jakou hodnotu vytváříte do budoucna.

Profesionální zázemí největší
servisní organizace

U nás si jej najímáte bez zátěže fixních nákladů a za zlomek ceny, kterou byste jinak museli vynaložit. Zázemí vytváříme od roku 2001 a denně je testováno několika tisíci finančně poradenských profesionálů. Zjistěte si více o tom, jaký můžete mít servis.


Slova našich partnerů
„Mojí motivací není můj nadřízený a každodenní obrat. Děláme věci s čistým svědomím a dlouhodobou perspektivou. A to mě baví.“
Ing. Roman Tuma, VÁŠTÝM.cz

Aktuálně z našeho blogu

Máte své vize a cíle? Pomůžeme vám je realizovat.
Kontaktujte nás.

Naši analytici píší nejlepší odborný blog pro finanční poradce na trhu. Co takhle pravidelný týdenní souhrn článků z blogu a čas od času něco navíc?
Partnerství s Broker Trust

Připojte se i vy. Rádi vám poskytneme více informací. Máme tým oblastních ředitelů rozvoje, kteří jsou k dispozici po celé ČR.

KONTAKTUJTE NÁS