Jsme tu dlouho
neustále rosteme
a patříme k inovátorům trhu


Důvěra největšího množství
nezávislých poradenských firem

Našeho zázemí aktivně využívá více než 2 000 nezávislých finančních poradců a finančně poradenských firem. Díky jejich výsledkům jsme nejsilnějším broker poolem a jedním z největších finančních zprostředkovatelů u nás. Například v oblasti hypoték patříme mezi TOP 3 v ČR. Díky naší velikosti pro vás dokážeme vyjednat velmi zajímavé podmínky.

Znalosti a zkušenosti sbíráme
od roku 2001

Poradenství je stále náročnější a vyžaduje perfektní zázemí. My pro to děláme maximum. Bavíme se s partnery a investujeme desítky milionů korun. Na centrále pracuje tým více než 60 lidí, nabízíme téměř 500 produktů, zpracováváme desítky tisíc obchodních případů, ročně pořádáme více než 400 školících dnů. Tyto zkušenosti nás obohacují a inspirují k dalšímu zdokonalování poskytovaného zázemí. Jen díky tomu můžeme spolu s našimi partnery růst.

Finanční stabilita je důležitá

Patří k zásadním kriteriím pro správnou volbu poskytovatele zázemí. Než se rozhodnete, musíte si být jistí, že vaše blízké i budoucí provize jsou v bezpečí. Jsme velcí, takže naše tržby nestojí na několika větších partnerech. Máme certifikát osvědčující finanční stabilitu od nezávislé společnosti. Naše čísla si můžete ověřit v auditované výroční zprávě.

Budoucnost patří broker poolům

Finanční poradenství není jednoduché a vyžaduje rozsáhlé znalosti a zkušenosti. Pokud není ambicí jen prodat životní pojistku za vysokou provizi a sehnat pod sebe další nováčky. Poradenství tedy není vhodné pro MLM distribuci, jejíž doménou je rychlá penetrace trhu s jednoduchými produkty. S další regulací provizí budou tlaky na redukci pyramidových stupňů sílit. Proto budoucnost patří férovému profesionálnímu poradenskému řemeslu. Broker pooly jsou pro tyto firmy přirozeným partnerem.


Slova našich partnerů
„Po ročním zkoumání jsme zvolili Broker Trust.
Byla to perspektivní volba.“
Ing. Milan Šrámek, Trefoil Consulting

Aktuálně z našeho blogu

Poskytneme vám silné zázemí.
Sjednejte si s námi schůzku.

Naši analytici píší nejlepší odborný blog pro finanční poradce na trhu. Co takhle pravidelný týdenní souhrn článků z blogu a čas od času něco navíc?
Partnerství s Broker Trust

Připojte se i vy. Rádi vám poskytneme více informací. Máme tým oblastních ředitelů rozvoje, kteří jsou k dispozici po celé ČR.

KONTAKTUJTE NÁS