Záruka vyšších provizí
i špičkového zázemí


Vysoké provize

Ze svých provizí nefinancujete zbytečné kariérní pozice nad sebou ani luxusní sporťáky a Karibiky. Dostáváte rychlou administrativu, CRM systém, produktový servis, analytický software a metodiky, legislativní servis či pravidelné vzdělávání.

Férová nabídka a provize
dělá férové poradenství

Nikomu nenutíme plnění nesmyslných kariér a sbírání bodů za každou cenu. Naopak máte čisté svědomí, více času na klienty a pocit z dobře odvedené práce. Vysoké provize znamenají i větší odměnu pro váš tým a tedy i snazší náborování.

Rychlá výplata provizí

Čas jsou peníze, proto u nás provize výplácíme týdně a navíc celý proces můžete sledovat online. Nic vám neuteče a peníze máte ihned k dispozici.

Individuální odměňování

U nás si můžete nastavit individuálně odměňování pro váš tým a vytvořit vlastní kariérní řád. Rozhodujete tak o výši vaší meziprovize. Samozřejmostí je i automatické rozúčtování provizí vašim spolupracovníkům.Aktuálně z našeho blogu

Napište si o svou provizní nabídku.
Kontaktujte nás.

Naši analytici píší nejlepší odborný blog pro finanční poradce na trhu. Co takhle pravidelný týdenní souhrn článků z blogu a čas od času něco navíc?
Partnerství s Broker Trust

Připojte se i vy. Rádi vám poskytneme více informací. Máme tým oblastních ředitelů rozvoje, kteří jsou k dispozici po celé ČR.

KONTAKTUJTE NÁS