Tento web využívá soubory cookies. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto stránek, souhlasíte s pravidly pro užívání cookies.


Usnadněte si život s brokerpoolem, který vám porozumí


Brokerpool

Co je smyslem brokerpoolu ve finančním poradenství? Zastřešovat finanční poradce, ať už se jedná o nezávislé jednotlivce nebo větší poradenské firmy. Dobrý brokerpool poskytuje takové služby, které poradcům usnadní jejich profesi v každém směru.

Svoboda podnikání

Být součástí brokerpoolu Broker Trust znamená zachovat si jako majitel firmy vysokou míru svobody rozhodování o tom, jak podnikat po svém. Poradce hraje podle svých pravidel, je pánem vlastního času, práci si řídí podle vlastních potřeb. Majitel firmy má smluvně garantovano to nejcennější na svém byznysu - vlastnictví kmene a týmu spolupracovníků.

Vysoké provize

Jako majitel firmy, která je součástí našeho brokerpoolu, jste svým vlastním šéfem, na vaši práci nedohlíží další řada nadřízených, se kterými byste se automaticky dělili o své provize. V Broker Trust navíc vyplácíme provize rychleji a přehledněji, než jste možná byli zvyklí v minulosti.

Solidní partner pomáhá a neomezuje

Náš brokerpool je tu pro vás, ne vy pro něj. Profesionální zázemí organizace Broker Trust vám poskytne špičkové zázemí, širokou škálu nástrojů nebo možnost nadstandarního vzdělávání, zkrátka pomocnou ruku v jakékoli chvíli.

Spolehněte se na nás

Broker Trust je největší brokerpool v České republice a své postavení neustále posilujeme. V roce 2016 jsme už potřetí za sebou získali certifikát Czech Stability Award vyhlašovaný v rámci žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii Nejstabilnější firma roku. Víme přesně, co děláme, a děláme to tak už od roku 2001. Nejlepší referencí je pro nás spokojenost poradců, kteří za ta léta na naše služby už vsadili. Přesvědčíme rádi i vás. Naše výhody můžete konzultovat s oblastním ředitelem Broker Trustu ve vašem regionu.Aktuálně z našeho blogu
Partnerství s Broker Trust

Připojte se i vy. Rádi vám poskytneme více informací. Máme tým oblastních ředitelů rozvoje, kteří jsou k dispozici po celé ČR.

KONTAKTUJTE NÁS